0 505 755 3419

Hakkımızda

Liva Sağlık, 2019 yılından beri solunum cihazları alanında uzman biyomedikal mühendisleri ile sektörde hizmet vermektedir. Amacımız, müşterilerimizin solunum cihazlarından maksimum verim almasını sağlamak ve sağlık hizmetlerinde kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktır.

Uşak'taki ve çevre illerdeki cihaz kullanıcılarına ve medikal mağazalara teknik servis hizmeti vermenin yanı sıra, Uşak Sosyal Güvenlik Kurumu İadeli Tıbbi Cihaz Bakım Onarım İşi de firmamız tarafından 3 yıldır başarıyla yürütülmektedir.

Firmamız, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, güvenilir, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Uzman kadromuz ve tecrübeli teknik servis ekiplerimiz ile solunum cihazları konusunda ihtiyacınız olan her türlü desteği sağlamak için çalışıyoruz

Elde ettiğimiz uzmanlığı ve tecrübemizi, müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmak adına sürekli olarak yenilikçi teknolojilere yatırım yapıyor ve çalışanlarımızı düzenli olarak eğitiyoruz. Böylece müşterilerimize en kaliteli ve en güncel teknik servis hizmetini sunmayı hedefliyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve müşterilerimizin güvenini kazanmak için çaba gösteriyoruz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Teknik servis hizmetimizin yanı sıra, müşterilerimizin solunum cihazlarına ilişkin tüm sorularına da cevap veriyor ve kullanımı hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Liva Sağlık, müşteri odaklı yaklaşımı, kaliteli hizmeti ve uzman kadrosuyla solunum cihazları konusunda önde gelen bir firmadır. Müşterilerimize, sorunsuz ve güvenli bir kullanım deneyimi sağlayarak, hayat kalitelerini arttırmaya çalışıyoruz.

2. El Solunum Cihazları

Firmamız, uygun maliyetli ve güvenilir bir seçenek sunmak için 2. el solunum cihazlarını sizler için temin ediyor. Üstelik, bütçenizi aşmadan ihtiyacınız olan kaliteli ekipmana sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

2. El Cihazlarımızı İncelemek İçin Tıklayınız.

Teknik Servis Hizmetleri

Oksijen Konsantratörleri, CPAP, BPAP, Ev Tipi Ventilatör cihazlarının bakımları, ölçümleri ve arıza durumlarında onarımları tarafımızca özenle ve büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Sarf Malzeme Tedariği

Tüm marka ve modeldeki solunum grubu tüm cihazların filtre ekipmanlarının üretim ve tedarik işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Dijital Pazarlama

Her marka ve modele uygun solunum cihazlarına ait ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlar ve sarf malzemeler online pazaryerleri aracılığı ile tarafımızdan tüm Türkiye'ye ulaştırılmaktadır.

Sayılarla biz

0
'dan fazla Oksijen Konsantratör Bakımı
0
'dan fazla CPAP-BPAP Bakımı
0
'dan fazla CPAP-BPAP Bakımı
0
'dan fazla Oksijen Konsantratör Onarımı
0
'den fazla CPAP-BPAP Onarımı
0
'dan fazla Ventilatör Onarımı

ve tüm sayılardan daha değerlisi

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ..

İletişim Bilgilerimiz