0 505 755 3419

Uşak Oksijen Konsantratörü Bakımı Onarımı |

Liva Sağlık olarak, solunum cihazları konusunda uzman ve deneyimli bir ekibe sahibiz. 2019 yılından bu yana, Uşak ve çevre illerdeki cihaz kullanıcılarına ve medikal mağazalara teknik servis hizmeti sunuyoruz. TSE belgeli teknik servisimizde, oksijen konsantratörleri, CPAP ve BPAP cihazları, nebulizatörler ve daha birçok solunum cihazının bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Uşak Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK) tıbbi cihaz bakım ve onarım ihalesi işini de 2019 yılından beri başarıyla yürütüyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve sorunsuz bir kullanım deneyimi için elimizden geleni yapıyoruz. Teknik servis hizmetimizle birlikte, müşterilerimize solunum cihazları konusunda tüm bilgi ve desteği sağlıyoruz. Doğru cihaz seçimi ve kullanımı hakkında bilgilendirme yaparak müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Liva Sağlık olarak, müşteri odaklı yaklaşımımız, uzman kadromuz ve yenilikçi teknolojilere yatırım yapma stratejimizle sektörde önde gelen bir firma olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Tüm marka ve modeldeki solunum cihazlarınızın bakımı ve onarımları için bizi arayabilir veya web sitemizdeki formu doldurarak talep oluşturabilirsiniz.

veya bilgilerinizi doldurun biz sizi arayalım

    ADRES: Durak Mahallesi Üçyıldız Sokak NO:6/B Merkez/UŞAK

    RAMADA OTEL KARŞISI, KENTSEL DÖNÜŞÜM TOKİ ŞEHİT SADIK AKIN SAĞLIK OCAĞI ARASI

    Bizi tercih eden müşterilerimizden:

    İletişim Bilgilerimiz